TABİİ ÖNLEMLERİ DE UNUTMADIK!

Tesisimizi, virüs ve bakterileri engellerken sterilize edilmiş taze havanın içeri girmesini sağlayan son teknoloji UV-C havalandırma sistemi ile donattık.

Her branşa, cinsiyete ve yaş grubuna özel tasarladığımız soyunma odaları sayesinde teması en düşük seviyede tutabileceğiz.

Spor için inşa edilmiş rahat ve ferah alanlarımızda Eğitim grupları katılımını da sınırlandırarak mesafe kurallarına uygun eğitim planları hazırladık.

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci için şart koşulan tüm önlemleri ve daha fazlasını da aldık.

COVID-19 GÜVENLİK PROTOKOLLERİ

İçinde bulunduğumuz dönem ortada; anlatmaya gerek yok. Ama bizde spora devam etmek için çözüm çok. Çünkü biz, gerekli tedbirler alındığında, sağlıkla spor yapılabileceğini biliyor; dönemin gerektirdiği tüm önlemleri fazlasıyla alıyoruz. Sürekli dezenfekte edilen ortamlarımızın yanı sıra, maksimum 3-4 kişilik gruplarla, çocuklarımızın daha geniş ve ferah bir ortamda spor yapmasını sağlıyor, ilgili olduğumuz kadar mesafeli bir eğitimle çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Eğer siz de çocuğunuzun güvenli bir ortamda sağlıkla spor yapmasını istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin!

GÜNLÜK DEZENFEKTE

Spor ekipmanları dahil tüm önemli temas noktaları her gün özenle dezenfekte edilmektedir.

SOSYAL MESAFE

Sosyal mesafe kurallarına uygun salonlar, soyunma odaları ve yemek alanları.

MASKE

Açık ve kapalı alanlarda eğitmen ve ilgili personelin günlük maske kullanımı.