Temel hareket eğitimiyle başlıyor, zaman içerisinde branşı yetenek ve istek doğrultusunda birlikte beliriyor ve sonunda elit sporculuğa doğru bir rota çiziyoruz.
Çocuğunuzun hikayesi henüz yeni başlıyor, Vamos Akademi’de bu hikayeyi birlikte yazalım.

KİŞİYE ÖZEL BRANŞ EĞİTİMİ

Vamos akademi son derece profesyonel eğitmen kadrosuyla; sistematik ve son derece verimli, kişiye özel branş eğitimi imkanı sunuyor.  Spor eğitimleriyle alakalı eksiklikleri iyi analiz etmiş olmamız bunların tamamının giderilmiş olduğu, tamamen bilim ve tekniğin ışığında oluşturulan ders programlarıyla donatılmış bir eğitim yaratmamıza imkan verdi.
Çocuklara özel kişisel branş eğitimlerinin yanı sıra yetişkinler için de cimnastik ve yüzme eğitimleri veriyor, sağlıkla hareket etmelerine olanak sağlıyoruz.
Sporun her branşının ayrı bir teknik ve ayrı bir uzmanlık alanı olduğunun bilincinde olarak alanlarının en iyisi olan hocaları sizlerle buluşturuyoruz.
Tüm bu birikimimiz ve eğitim anlayışımızla tek misyonumuz gelecekte iyi ve özgüvenli insanlar olarak yetişmiş, Türkiye’yi kendi branşında uluslararası platformlarda temsil edebilecek, cesur gençler ortaya çıkarmaktır.